Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
LMC Cruiser T 712 SportLine on vähän ajettu matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä puoli-integroitu ajoneuvo on varustettu nestekiertolämmityksellä ja lattialämmityksellä, mikä tekee siitä miellyttävän myös viileämpinä iltoina. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Ajoneuvossa on erillisvuoteet ja tilava takakylpyhuone, mikä lisää matkustusmukavuutta. Jos tämä LMC Cruiser T 712 SportLine voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BRV-178 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2026 |
| Ajomäärä | 90000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Cruiser T 712 SportLine |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- 2x renkaat
- Puoli-integroitu
- Nestekiertolämmitys
- Lattialämmitys
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parkkitutka / kamera
- Pesuallas
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- ABS-jarrut
- Alde
- Erillisvuoteet
- Pyöräteline
- Sähköpatruuna
- 2 omisteinen auto, edellisellä omistajalla 10 vuotta
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: 735cm
- Leveys: 232cm
- Korkeus:269 cm
- Omamassa:3236 kg
- Kokonaismassa:3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.3.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.3.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3136 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy